Спецпрограма

Спеціальна програма підшипників для сільського господарства - це програма, яка включає підшипники, призначені для індивідуального вирішення проблем, без стандартизації. При цьому, як правило, мова йде про підшипники, які є результатом спільної розробки, виконаної фахівцями FKL і користувачами цієї продукції, оскільки ці підшипники встановлюються в конкретні підшипникові вузли.

Ознайомитися з повним асортиментом спеціальних підшипників, їх характеристиками і застосуванні можна зв'язавшись з нашими менеджерами або в розділі ПІДШИПНИКИ.

Підшипникові вузли

Маточини

Маточина ріжучого вузла (в зборі) - це конструктивний елемент для закріплення дисків на дискових боронах. Призначений для тривалої експлуатації у важких умовах без обслуговування, заміна вузла проводиться без спеціальних інструментів і не вимагає транспортування всього агрегату в спеціалізовані майстерні.

Ознайомитися з повним асортиментом маточин і їх застосування можна зв'язавшись з нашими менеджерами або в розділі МАТОЧИНИ.

Корпуси для підшипників

Тип Y

Асортимент закріплювальних підшипників для підшипникових вузлів FKL типу Y включає велику різноманітність серій та виконань підшипників типу Y, які відрізняються в основному способом фіксації підшипника на валу і ущільнювальних рішень.

Ознайомитися з повним асортиментом підшипників типу Y, методах фіксації, ущільнювальних рішень і матеріалах можна зв'язавшись з нашими менеджерами або в розділі ПІДШИПНИКИ.

Підшипники

Корпусні

Підшипникові вузли (підшипники в корпусі) служать для фіксації вала, причому сферичні поверхні зовнішнього кільця підшипника і посадкового місця в корпусі, дозволяють компенсувати незначні перекоси валу відносно корпусу. Як правило, в якості опори вала використовуються два підшипникових вузла.

Ознайомитися з повним асортиментом підшипникових вузлів, методах фіксації вала і ущільнювальних рішень можна зв'язавшись з нашими менеджерами або в розділі ПІДШИПНИКОВІ ВУЗЛИ.

ЦІННОСТІ

FKL прагне стати чемпіоном на всіх цільових ринках. FKL хоче бути клієнтоорієнтованим. Це внутрішня потреба і вимога ринку. FKL не тільки констатує це бажання, а й пояснює шляхи, якими буде слідувати до створення довгострокових партнерських відносин зі своїми клієнтами.

ДОВІРА

FKL працює для того, щоб зберегти свою найбільшу цінність - довіру клієнтів. Протягом останніх років FKL залишається однією з лідируючих компаній по виробництву підшипників не тільки в Сербії, Росії, Україні, а й в світі і об'єднує дистрибютерів і партнерів компанії в десятках країн Європи, Азії та Африки.

ВІДКРИТІСТЬ

FKL орієнтоване на відкрите партнерство і співробітництво, воно прозоре і зрозуміле суспільству. Завдяки присутності бренду FKL в різних сегментах професійні фахівці та дистриб'ютори компаній допоможуть вирішити споживачеві комплексні завдання будь-якого рівня складності за допомогою продуктів, які пропонує бренд.

Події та інформація

Маточина ріжучого вузла FKL Agro Point

Маточина ріжучого вузла FKL Agro Point

Сьогоднішні фермери шукають способи підвищення продуктивності, скорочення витрат на обробку одного гектара землі і захисту навколишнього середовища. З FKL Agro Point, у них тепер з'явилося унікальне рішення, яке може допомогти їм досягти всіх вище перерахованих цілей. read more
День поля Kverneland

День поля Kverneland

Відбулася одна з наймасштабніших подій у галузі українського аграрного бізнесу – День Поля, організований компанією «Альбіон». Захід відбувся на землях ПП СГ «Деметра» на Дніпропетровщині. read more
Виставка ЗЕРНОВІ ТЕХНОЛОГИЇ - 2018

Виставка ЗЕРНОВІ ТЕХНОЛОГИЇ - 2018

Дізнатись про можливості нових зразків сільськогосподарської техніки, була нагода на виставці «ЗЕРНОВІ ТЕХНОЛОГИЇ - 2018», яка проводилась в міжнародному виставковому центрі міста Києва. read more