Ассортимент специальных подшипников,колес,бандажей для сельскохозяйственной техники
Shopping Cart

🔥 Для постійних клієнтів система знижок. Реєструйтесь!

Знижки до 20%!

Ознайомитися з повним асортиментом спеціальних підшипників, коліс та бандажів для сільськогосподарської техніки, їх характеристиками і застосовністю.

Корпусивід 55 грнВ Магазин
Підшипникивід 50 грнВ Магазин
Підшипникові вузливід 442 грнВ Магазин
Маточинивід 469 грнВ Магазин
Бандажіот 222 грнВ Магазин
Колесаот 1326 грнВ Магазин

Нові надходження

fkl-logo

Нові надходження

otico-logo

Спеціальна програма!

Підшипники для сільського господарства - це програма, яка включає підшипники, призначені для індивідуального вирішення проблем, без стандартизації.

Чому FKL?

+ Розвиток

Виробництво FKL орієнтоване на відкрите партнерство і співробітництво. Завдяки присутності бренду FKL в різних сегментах, професійні фахівці та дистриб’ютори компаній допоможуть споживачеві вирішити комплексні завдання будь-якого рівня складності завдяки продуктам, які пропонує бренд.

+ Клієнти

FKL прагне стати чемпіоном на всіх цільових ринках. FKL хоче бути клієнтоорієнтованим. Це внутрішня потреба і вимога ринку. FKL не тільки констатує це бажання, а й пояснює шляхи, якими буде слідувати до створення довгострокових партнерських відносин зі своїми клієнтами.

+ Ринок

FKL працює для того, щоб зберегти свою найбільшу цінність – довіру клієнтів. Протягом останніх років FKL залишається однією з лідируючих компаній по виробництву підшипників не тільки в Сербії, Росії, Україні, а й в світі і об’єднує дистриб’юторів і партнерів компанії в десятках країн Європи, Азії та Африки.

Маточина ріжучого вузла (в зборі) – це конструктивний елемент для закріплення дисків на дискових боронах. Призначений для тривалої експлуатації у важких умовах без обслуговування, заміна вузла проводиться без спеціальних інструментів і не вимагає транспортування всього агрегату в спеціалізовані майстерні.

Ознайомитися з повним асортиментом маточин і їх застосування можна зв’язавшись з нашими менеджерами або в розділі МАТОЧИНИ.

Підшипникові вузли (підшипники в корпусі) служать для фіксації вала, причому сферичні поверхні зовнішнього кільця підшипника і посадкового місця в корпусі, дозволяють компенсувати незначні перекоси валу відносно корпусу. Як правило, в якості опори вала використовуються два підшипникових вузла.

Ознайомитися з повним асортиментом підшипникових вузлів, методах фіксації вала і ущільнювальних рішень можна зв’язавшись з нашими менеджерами або в розділі ПІДШИПНИКОВІ ВУЗЛИ.

Доставка

Перевізниками України

Повернення товару

Повернення протягом 14 днів

Гарантія

Гарантія на всю продукцію

Безпечність платежів

Приват24 / MasterCard / Visa